تازه ها
عضویت در خبرنامه

12341

آمار سایت
  • بازدید امروز: 893
  • بازدید دیروز: 893
  • بازدید هفته: 7101
  • کل بازدیدها: 2437874
نرم افزار طراحی تمرین فوتبال SoccerSketch

1

آشنائی با نرمافزارهای طراحی تمرین امروزه برای مربیان از اهمیت زیادی برخوردار بود وبه  آنها در پیشبرد اهداف تمرینی کمک شایان توجهی می نماید.

در این مطلب قصد معرفی و ارائه نرم افزار SoccerSketch همراه با آموزش این نرم افزار داریم .
این نرم افزار برای طراحی تمرینات و سیستمهای فوتبال میباشد که فاقد ساخت فایلهای انیمیشن میباشد . شما در این نرم افزار میتوانید با طراحی تمرینات و نکات کوچینگ بازیها ، سیستم و سبک بازی ؛ فایلهای خود را با فرمت JPG ذخیره نمایید و نسبت به ارائه آن در لب تاپ و سیستمهای مدیا و یا حتی چاپ آن برای مفهوم هر چه بهتر به بازیکنان اقدام کنید .
برای استفاده از این نرم افزار پس از باز کردن با پنجره ای مواجه میشوید که ۵ فرم از اشکال زمین فوتبال طراحی شده است . با کلیک بر روی زمین مورد نظر و سپس کلیک کردن بر روی گزینه get started ! فرم زمین مورد نظر شما باز خواهد شد .

2

در بالای شمای زمین ، ستونی عرضی که نمایی از بازیکنان فوتبال ، وسایل تمرین و فلشها و نمادها رسم شده است . با کلیک بر روی هر آیکون بالایی پنجره ای از زیر شاخه مربوط به همان آیکون در باکس بالایی سمت راست مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر روی هر کدام از اشکال مورد نظر در داخل زمین نمایش داده میشود .

3

در اطراف هر شکلی چند گزینه مانند ضرب در ، تیک و … وجود دارد که هر کدام کاری را بر روی شکل انجام میدهد .
با کیک بر روی ضربدر میتوانید آن شکل را حذف کنید . با کشیدن موس از روی لبه های کادر تصویر میتوانید شکل را بزرگ و یا کوچک کنید . با کیک بر روی دایره بالای شکل میتوانید شکلتان را بچرخانید . با کلیک به مستطیل گوشه سمت راست نیز میتوانید یه حالت اولیه شکل بازگردید . و با کلک بر روی علامت تیک حالتهای انجام شده شکلتان را تایید خواهید کرد .

7

برای رنگ بندی اشکال مورد نظرتان میتوانید بر روی یکی از رنگهای مورد نظرتان در بالای سمت راست نرم افزار کلیک کرده و سپس با انتخاب شکل مورد نظر رنگ شکل تغییر خواهد کرد .

4

شما میتوانید تمرین خود را ذخیره کنید و در زمان بعدی ویرایشهای لازم خود را انجام دهید . با کلیک بر روی دکمه Save در نوار بالایی نرم افزار پنجره ای باز میشود که حاوی یک کادر که برای درج نام فایل است و دکمه Local فایل ذخیره خواهد شد .
نکته : کلیه فایلها در شاخه (C:\Documents and Settings\Admin\soccersketch ) ذخیره خواهند شد .

5

برای فراخوانی تمرینات قبلی خود میتوانید با کلیک بر گزینه Load و سپس انتخاب یکی از تمرینات و کلیک بر روی دکمه Open تمرین مورد نظر فراخوانی خواهد شد و بدین ترتیب میتوانید ویرایشهای لازم را انجام دهید .

6

با کلیک بر گزینه Export میتوانید تمرین خود را در قالب فرمت jpg ذخیره کنید و استفاده نمایید .
همچنین اگر میخواهید تمرین خود را چاپ سیاه و سفید کنید میتوانید با کلیک بر دکمه Printer friendly تمرین خود را به صورت سیاه و سفید داشته باشید تا در زمان چاپ ، فایل ابهامی نداشته باشد .
هم اکنون میتوانید این نرم افزار را به صورت رایگان دریافت کنید .

نرم افزار -1
1.2 MB
:اندازه فایل
4251 بار
: ها دریافت
نرم افزار -1

1 پاسخ به دانلود نرم افزار طراحی تمرین فوتبال SoccerSketch

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 − = هیچ

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>